• Обновено
RealTS Трубач 05720 1/700 руската МОРНАРИЦА Слава Класа Cruiser Moskva пластични модел комплет
zoom_in

RealTS Трубач 05720 1/700 руската МОРНАРИЦА Слава Класа Cruiser Moskva пластични модел комплет

DEN 288.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
RealTS
Број На Модел На:
05720
Пол:
Унисекс
Возило:
Чамци
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Тип:
брод
Материјал:
Пластични
Предупредување:
14+
Пластични Тип:
ABS

Слични производи во категоријата..