• Обновено
Симпатична Мики Бебе Девојка Летна Облека Црвено Девојки Облека Поставува Деца TShirt PP Панталони Две Парче Сет Roupas Infantis Menia, 1-5 Години
zoom_in

Симпатична Мики Бебе Девојка Летна Облека Црвено Девојки Облека Поставува Деца TShirt PP Панталони Две Парче Сет Roupas

DEN 309.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
G030
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Црвена
Големина:
80(12M), 90(24M), 100(3T), 110(4T), 120(5T)
Возраст:
1-5years
Сезоната:
Лето

Слични производи во категоријата..