• Обновено
miniwell L610 Индивидуалната Подготвеност на Објектите, пумпа за вода, филтер систем за надворешна кампување и риболов
zoom_in

miniwell L610 Индивидуалната Подготвеност на Објектите, пумпа за вода, филтер систем за надворешна кампување и риболов

DEN 1030.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
вода филтер
Бренд Име:
miniwell
Големина:
165*50*80mm
Име:
отворено вода филтер
Филтрација Големината На Порите :
0.01 Micron
Филтрација Капацитет :
1000 Литар
Употребливи Опсег:
отворено кампување,риболов,пешачењето
Материјал:
ABS Карбонски Влакна UF(медицински одделение)
Додатоци :
Влезот и Излезот Црево Ткаенина Торба Настава
Фаза на Филтер Кертриџ :
3
Го Намалува Непријатен Вкус & Мирис :
Yes
Нето тежина:
245 g

Слични производи во категоријата..