• Обновено
22204-0N010 МАСОВНА ПРОТОК НА ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА TOYOTA AURIS AVENSIS Е КОРОЛА ДУНА HIACE HILUX RAV4 ТАКОМА LEXUS
zoom_in

22204-0N010 МАСОВНА ПРОТОК НА ВОЗДУХ СЕНЗОР ЗА TOYOTA AURIS AVENSIS Е КОРОЛА ДУНА HIACE HILUX RAV4 ТАКОМА LEXUS

DEN 911.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Вител Тип:
Стандард
Резолуција:
Стандард
Откривање метод:
Фотоелектрически Откривање
линеарна:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Вител Тип
Повторливост:
22204-0N010
Автомобил Производител:
Тојота
Производителот Дел Број:
22204-0N010
Осветленост Дел Број:
197400-3070,22204-0L010 22204-0N010 222040L010

Слични производи во категоријата..