• Обновено
Нови Intank EFI Гориво Пумпа за KIA Рондо 2007-2014 2008 2009 2010 2011 2012 2013 со инсталирање на комплет
zoom_in

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за KIA Рондо 2007-2014 2008 2009 2010 2011 2012 2013 со инсталирање на комплет

DEN 813.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Висина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Име На Модел:
Гориво Пумпа за KIA Рондо
Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за KIA Рондо
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
CC
Објектот Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Тежина:
0.35kg
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
за Kia
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
Гориво Пумпа за KIA Рондо
Година:
2007-2014
ОЕМ:
-
Автомобил Производител:
Kia

Слични производи во категоријата..