• Обновено
F08078 1552 15x5.2 СП Карбонски Влакна Пропелер Реквизит за Фантомски Quad Copter Multicopter JMT +
zoom_in

F08078 1552 15x5.2 СП Карбонски Влакна Пропелер Реквизит за Фантомски Quad Copter Multicopter JMT +

DEN 337.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Пропелери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
F08078
Бренд Име:
jmt
Надградба На Делови/Додатоци:
ПРОПЕЛЕР

Слични производи во категоријата..