• Обновено
Farsports FSC38-ТМ-23 ЕД ЦЕНТАР 38mm 23mm само 1140g 38 патот велосипед тубуларна тркала, UD карбонски влакна ultralight кинески тубуларна тркала
zoom_in

Farsports FSC38-ТМ-23 ЕД ЦЕНТАР 38mm 23mm само 1140g 38 патот велосипед тубуларна тркала, UD карбонски влакна ultralight

DEN 11400.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
30 23 тркала, 38 23 тркала, 50 23 тркала, 60 23 тркала, 88 23 тркала
Бренд Име:
farsports
По завршувањето:
UD Matte
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
FSC38-ТМ-23
Големина:
28inch 700c
Зборуваше Дупка:
20/24 ЧАСА
Прирабници:
Патот 38mm*23mm тубуларна
Appreance:
UD Matte
Дупки:
20/24 ЧАСА
Кочница Песна:
Базалт кочница површина
центар:
Патот ЕД центар, црна
Тип:
Shima 9.10.11 сп
Краци:
Sapim cx-ray, црна
Nippes:
Sapim sils, црна
Тежина:
1140g/set+/-30g

Слични производи во категоријата..