• Обновено
12pcs Супер Квалитет Килибар LED Чај Светлина Батерија Управувана Треперење Flameless LED Свеќа За Свадба Партија Оркестарот Празници
zoom_in

12pcs Супер Квалитет Килибар LED Чај Светлина Батерија Управувана Треперење Flameless LED Свеќа За Свадба Партија

DEN 342.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Килибар
боја:
Јасно ABS Пластика
Стил:
Новина
сертификација:
CE,RoHS
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
KITOSUN
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
CR2032
Број На Модел На:
KS-НН-005
Гаранција:
1 година
Напон:
3V
LED светла боја:
Килибар
Производ големина:
36.6*32.5 MM
Батеријата:
1pc CR2032 Батерии вклучени
Пакување:
12pcs/Внатрешен кутија,288pcs/Master Картон
Име на производ:
LED Чај светлина, led свеќа
Траење На Батеријата:
повеќе од 24 часа
водоотпорен или не:
No
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите ,Треперење LED
Повод:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Апликации:
музеи, цркви, куќи, отворено прилагодувања, специјални настани, страни,

Слични производи во категоријата..