• Обновено
Оригинални Орални Б Крст Акција Моќ Батеријата Електрична Четка за заби Двојна Чисти Белење на Заби Четка Случаен 1 buc Испорака
zoom_in

Оригинални Орални Б Крст Акција Моќ Батеријата Електрична Четка за заби Двојна Чисти Белење на Заби Четка Случаен

DEN 678.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
OralB
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Крстот Акција
Материјал:
Пластични
Големина:
1 holder + 1 head + 2 AA batteries
Количина:
1
Тип:
Ротација Тип
Тип На Објект:
електрична четка за заби
Модел:
Орална Б Крст Акција електрична четка за заби
боја:
сино/зелено/виолетова/розова
Напојување Режим:
аа батерија
Тип:
замав
група:
Возрасни лица

Слични производи во категоријата..