• Обновено
XCHARMS 10ММ Рамен СТП Кожа Кабелот Чеша Патот Јаже Накит Наоди Модни Додатоци Накит Изработка на Материјали за Нараквици
zoom_in

XCHARMS 10ММ Рамен СТП Кожа Кабелот Чеша Патот Јаже Накит Наоди Модни Додатоци Накит Изработка на Материјали за Нараквици

DEN 38.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
XCHARMS
Накит Наоди Тип:
Кабли
Материјал:
кожа
Објектот Ширина:
1cm
Производ Карактеристики:
СТП Кожа
Објектот Должина:
100cm
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
F0282
Тип На Објект:
накит наоди

Слични производи во категоријата..