• Обновено
10 кутии/многу Без Мирис 8g/15g Противалергиски Грозје Семе Масло, Лепак Смена за Лажно Eyelash Lash Продолжување Леплив фластер
zoom_in

10 кутии/многу Без Мирис 8g/15g Противалергиски Грозје Семе Масло, Лепак Смена за Лажно Eyelash Lash Продолжување

DEN 1175.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина:
10Pcs, 10Pcs, each size 5 pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
ICONSIGN
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Големина:
8G/15G
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
XR-001/XR-002
Количина:
5pcs
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Тип:
Смена За Продолжување Eyelash
Мирис:
нема мирис
Цел:
Чиста Eyelash Лепак

Слични производи во категоријата..