• Обновено
Најновите PC Desktop ATX 24Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел за Bitcoin Рударство Прошири Ded Со Прирачник Прекинувач
zoom_in

Најновите PC Desktop ATX 24Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел за Bitcoin Рударство Прошири Ded

DEN 225.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
НЕ КАБЕЛ
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
RGeek
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
24Pin да Molex 4Pin Моќ Кабел

Слични производи во категоријата..