• Обновено
LKO Осум влакно плетенка со S925 за мажи и жени хривнија национален стил Тајландски рака јаже бесплатен превозот
zoom_in

LKO Осум влакно плетенка со S925 за мажи и жени хривнија национален стил Тајландски рака јаже бесплатен превозот

DEN 336.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1
Стил:
Етнички
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Бренд Име:
LKO
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Функција:
красат
Компатибилност:
Никој
Должина:
16.5 CM

Слични производи во категоријата..