• Обновено
OUYAWEI Мажите Механички Види Злато Случај Кожа бенд Шупливи часовници Скелет врвот бренд на луксузни relogio masculino
zoom_in

OUYAWEI Мажите Механички Види Злато Случај Кожа бенд Шупливи часовници Скелет врвот бренд на луксузни relogio masculino

DEN 575.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
OUYAWEI
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
1218
Затворач Тип:
Тока
Функција:
Прозрачна
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
20cm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
календар:
Никој
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи во категоријата..