• Обновено
100pcs 2mm 20cm до 80см Позлатен Сребрен Лим за Енкрипција за да се Спречи Синџир Ѓердани Нараквици Види Синџири за Pendant Накит FCC002
zoom_in

100pcs 2mm 20cm до 80см Позлатен Сребрен Лим за Енкрипција за да се Спречи Синџир Ѓердани Нараквици Види Синџири за

DEN 719.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
40cm about 16inches, 45cm about 18inches, 50cm about 20inches, 55cm about 22inches, 60cm about 24inches, 65cm about 26inches, 70cm about 28inches, 75cm about 30inches, 80cm about 32inches, 20cm about 8inches
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.2cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
45cm
Број На Модел На:
ECC002
Објектот Висина:
45cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
45cm
Бренд Име:
aczuv
Производ Карактеристики:
Синџир Ѓердани
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
2g
синџир ширина:
2mm
hummer затворач:
12mm

Слични производи во категоријата..