• Обновено
Нови Пристигнување Вечер фустан О Вратот Appliques Чипка Beaded Долги вечерни фустани 2018 Vestidos де феста longo
zoom_in

Нови Пристигнување Вечер фустан О Вратот Appliques Чипка Beaded Долги вечерни фустани 2018 Vestidos де феста longo

DEN 3240.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Половината:
Империја
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте

Слични производи во категоријата..