• Обновено
DIRENJIE Мажите Лето Брз Сува Дише Шорцеви Отворено Спортски Туризам Кампување Пешачење, Трчање фитнес Машки Шорцеви
zoom_in

DIRENJIE Мажите Лето Брз Сува Дише Шорцеви Отворено Спортски Туризам Кампување Пешачење, Трчање фитнес Машки Шорцеви

DEN 619.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
VA127
Материјал Технологија:
Gore-Tex
Бренд Име:
DIRENJIE
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сезоната:
Лето, На Пролет
Водоотпорен:
водоотпорен
погоден:
Пешачење Кампување Качување Пешачење Возење Велосипед Риболов
Функција:
Брз Сува, Дише

Слични производи во категоријата..