• Обновено
Оригиналниот Браун Електрични Хлапак MG5010 Бричење Машина Електрични Жилет за Мажи Перат Универзална напон за Нега на Лице
zoom_in

Оригиналниот Браун Електрични Хлапак MG5010 Бричење Машина Електрични Жилет за Мажи Перат Универзална напон за Нега

DEN 3758.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
БРАУН
Браун Модел:
MG5010
Пол:
Машки
Моќност Тип:
Батерија/Електрични И Работа
Функција:
еден нож
Употреба:
Лице
Време За Користење:
30mins
Миење На Чекање:
Целото тело за перење
Со средување на уред:
Yes
Време На Полнење:
1h
Напон:
Global Universal(100-240V)
Број На Модел На:
MG5010
Материјал:
Пластика Челик
Големина:
1 PIECE
Тип На Објект:
Електрични Хлапак
Тип На Објект:
браун електрични хлапак
Модел Numble:
ОК-MG5010
Потекло:
Германија
Функција:
еден глави
Напон:
Универзална напон
Треба сечилото:
10/20B сечилото
група:
Мажи

Слични производи во категоријата..