• Обновено
Природен Камен Тркалезна Форма Розова Opla Cabochon Поставување Полу скапоцен камен Накит за Подарок Гем Прилагодено 11x4mm 9.63 g
zoom_in

Природен Камен Тркалезна Форма Розова Opla Cabochon Поставување Полу скапоцен камен Накит за Подарок Гем Прилагодено

DEN 477.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1.1cm
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.4cm
Број На Модел На:
T0251
Објектот Висина:
1.1cm
Објектот Тежина:
9.63g
Производ Карактеристики:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Б&F
Материјал:
пинк опал
is_customized:
Yes
Обликот:
Тркалезна Форма
боја:
Пинк
Стил:
Моден
празник:
роденден
изберете drilled стил :
Т Drilled

Слични производи во категоријата..