• Обновено
TCYJ825 Светат во темно Сјајот Зелено Светло Жолта Боја долго трае блескав, 6MM Срце Облик конкурентна цена Noctilucent Сјај
zoom_in

TCYJ825 Светат во темно Сјајот Зелено Светло Жолта Боја долго трае блескав, 6MM Срце Облик конкурентна цена Noctilucent

DEN 307.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
10g, 50g, 100g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
10g/50g/100g
Број На Модел На:
TCYJ825
Материјал:
Сјајот Sequins
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Bincon
Обликот:
Срцето
боја:
Светат во темно Сјајот Зелено Светло Жолта Боја
Големина:
6MM
Пакување:
Пластични Кеси

Слични производи во категоријата..