• Обновено
Ж-МЕЛОДИЈА 32-милиметри Алуминиумска Пред Серпентина Кочење Spacer Подигнете Колекции за HILUX VIGO 2005-2015
zoom_in

Ж-МЕЛОДИЈА 32-милиметри Алуминиумска Пред Серпентина Кочење Spacer Подигнете Колекции за HILUX VIGO 2005-2015

DEN 1463.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
000
Hilux-Година:
2015,2008,2012,2007,2013,2014,2005,2010,2011,2006
Производителот Дел Број:
000
Бренд Име:
Ж-МЕЛОДИЈА
Објектот Тежина:
1.5kgs
Поставување на Возило:
Преден Амортизер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Специјални Функции:
Суспензија лифт за Полнење
Тојота Модел:
Hilux
Другиот Дел Број:
000
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
9cm
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
15cm
Име на производ:
Алуминиум spacer подигнете колекции
боја:
Сина
Автомобил модел:
За Vigo Hilux
Година:
2005-2015
Објектот Дебелина:
1.25 инчен(32-милиметри)
подигнете:
Околу 2,5 инчен
Пакување:
Црна Неутрален Кутија
Стил:
Суспензија Лифт Дел
Објектот се вклучени:
2*Изолација + 6*studs + 6*ореви
Состојба:
Бренд Нови

Слични производи во категоријата..