• Обновено
1pcs Оригинални Hobbywing Скајвокер 60A Brushless ESC Брзина Контролер Со 5V 3А UBEC за Trex500
zoom_in

1pcs Оригинални Hobbywing Скајвокер 60A Brushless ESC Брзина Контролер Со 5V 3А UBEC за Trex500

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
hobbywing
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Мотори
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
HB055
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Европската социјална повелба
Алатка Материјали:
Европската социјална повелба

Слични производи во категоријата..