• Обновено
Floace Свежи зголеми Вештачки Цвеќиња реалниот Допир трендафил Цвеќе, Дома декорација за Свадба Партија или Роденден
zoom_in

Floace Свежи зголеми Вештачки Цвеќиња реалниот Допир трендафил Цвеќе, Дома декорација за Свадба Партија или Роденден

DEN 388.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Бренд Име:
Floace
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
FL160021
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Слични производи во категоријата..