• Обновено
Оригиналната Намера Домот, Жените Сандали на Платформа Ѕиркаат Пети Оптоварување Сандали Висок квалитет на Темно Сини Чевли Жена Плус НИ Големина 4-15
zoom_in

Оригиналната Намера Домот, Жените Сандали на Платформа Ѕиркаат Пети Оптоварување Сандали Висок квалитет на Темно Сини

DEN 2135.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
xd222
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
оригиналната намера
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Стадото
боја:
темно сина
Чевли Тип:
жените сандали
Пета Висина:
околу 15cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична

Слични производи во категоријата..