• Обновено
1M аудио кабел помошен линија машки глас од 3,5 3,5 мм водат Машки за Ipod mp3 iphone psp секој крај музички приемник полнач стерео outp
zoom_in

1M аудио кабел помошен линија машки глас од 3,5 3,5 мм водат Машки за Ipod mp3 iphone psp секој крај музички приемник

DEN 47.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
1m
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
F073
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
Аудио И Видео

Слични производи во категоријата..