• Обновено
специјално Обликувани вежба Везови везана крстот бод 5d круг rhinestones дијамант сликарство цвет diy коцка дијамант 3d нови
zoom_in

специјално Обликувани вежба Везови везана крстот бод 5d круг rhinestones дијамант сликарство цвет diy коцка дијамант

DEN 840.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
JOYAUTUM
Дијамант форма:
Круг
Pasting Област:
Делумно
Број на Бои:
1-30
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Цевка

Слични производи во категоријата..