• Обновено
2017 Најновите Модни 5 Стил Близнак Боја Флексибилни Новина Осветлување ЕЛ жица LED Неонски Очила За Партиски Материјали
zoom_in

2017 Најновите Модни 5 Стил Близнак Боја Флексибилни Новина Осветлување ЕЛ жица LED Неонски Очила За Партиски Материјали

DEN 191.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Wattage:
0-5W
Стил:
Новина
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Гаранција:
6 месеци
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
AA
Број На Модел На:
86009276
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
3V
Извор На Светлина:
ел жица
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
Функција:
Мирно на/ Трепка Брзо / Бавно да Трепка / ИСКЛУЧУВАЊЕ
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
5 стил

Слични производи во категоријата..