• Обновено
2017 Нови Пристигнување Автомобил на Воздух Дигитални Гуми Притисок Мерач Електронски Manometer Пневматик Вакуум Мотоцикл PSI KPA БАР Дијагностичка Алатка
zoom_in

2017 Нови Пристигнување Автомобил на Воздух Дигитални Гуми Притисок Мерач Електронски Manometer Пневматик Вакуум Мотоцикл

DEN 144.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Тежина:
75g
Име На Модел:
JUM001684
Тип На Објект:
Притисок & Вакуум Тестери
Објектот Висина:
2.2cm
Објектот Должина:
10.5cm
Верзија На Софтвер:
-
Објектот Ширина:
4.5cm
моќност:
0.5 PSI
Материјал Тип:
ABS & гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
1 x CR2032 for tire gauge, 3 x LR44 for LED
Електронски:
Yes
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Хардвер Верзија:
-
Специјални Функции:
гуми мерач на притисок
Објектот:
Дигитални Гуми Мерач На Притисок

Слични производи во категоријата..