• Обновено
Дијамант Сликарство Дома Декор Дијамант Везови Мерилин Цртан филм Татко Полн Смола инкрустирани 3D Крстот Бод Комплет Везана 5D Икона
zoom_in

Дијамант Сликарство Дома Декор Дијамант Везови Мерилин Цртан филм Татко Полн Смола инкрустирани 3D Крстот Бод Комплет

DEN 201.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
20x25cm, 3030cm, 3040cm, 4050cm, 50x60cm, 60x80cm, 25x30cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цврста
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животни
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Слични производи во категоријата..