• Обновено
Облека Де Соаре Вечерни Фустани Долг 2018 Chiffon со Beaded Долги Ракави, Кат-Должина Kaftan Вечер Матурска Партија Фустани Abiye
zoom_in

Облека Де Соаре Вечерни Фустани Долг 2018 Chiffon со Beaded Долги Ракави, Кат-Должина Kaftan Вечер Матурска Партија

DEN 2670.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
YBSD0880
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Beading
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Стил:
А-Линија
Состојба:
Нови
назад стил:
Патент
Слика Тип:
Референца Слики
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Облека Нега:
сува чиста
Материјал:
Chiffon ,Sashes,Pleat
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..