• Обновено
Рачките на вратата Кристал копчиња кабинет фиока мебел плакарот Кабинет 30 mm Knob - килибар
zoom_in

Рачките на вратата Кристал копчиња кабинет фиока мебел плакарот Кабинет 30 mm Knob - килибар

DEN 25.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
GX.Diffuser
Број На Модел На:
SZ-КЛОС-I038471A5
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло, Кристал и алуминиумски легури

Слични производи во категоријата..