• Обновено
2017 Bluetooth Smart Watch Q18 Поддршка Sim Hiwego Врска Камера Android и IOS Relojes Повик Потсетник Smartwatch Спортски Relogio
zoom_in

2017 Bluetooth Smart Watch Q18 Поддршка Sim Hiwego Врска Камера Android и IOS Relojes Повик Потсетник Smartwatch Спортски

DEN 680.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
with retail box
Функција:
Хронограф,Постојан Календар,Одговорите На Повик,Недела,Месец,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Повик За Потсетување,Календар,Бирање, Повик,Аларм,Притисни Порака,Passometer,Калкулатори,Фитнес Тракер
Големина На Екранот:
1.54инчи
Бендот Кој Се Одвојува:
No
бендот материјал :
Силика Гел
Јазик:
Француски,Италијански,Руски,Турски,Германски,Шпански,Полски,Португалски,Англиски
Капацитетот На Батеријата:
300-450mAh
Стил:
Моден
Повеќе Бира:
No
Екран Форма:
Плоштад
Механизам:
Yes
водоотпорен одделение:
не е водоотпорен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
gps:
No
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Hiwego
Резолуција:
240*240
Тип:
На Рачниот Зглоб
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
MTK6261D smart watch
СТАН Симнување на Располагање:
No
ROM:
128 mb
Network Mode:
2G
Задна камера:
0.3 ПРАТЕНИК
Батеријата Монтажни:
Yes
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
систем:
Никој
Движење тип:
Електронски
Случај Материјал:
Легура
RAM меморија:
SIM Картичка Достапна:
Yes
smart watch:
smartwatch
relogio:
види
Погоден За Носене Уреди:
smart watch hombre
Relogios:
Часовници

Слични производи во категоријата..