• Обновено
10CM Мини USB Машки да USB A Женски OTG Кабли Мини USB Право Лактот 90 степени Кабел за Податоци за мини USB OTG интерфејс
zoom_in

10CM Мини USB Машки да USB A Женски OTG Кабли Мини USB Право Лактот 90 степени Кабел за Податоци за мини USB OTG интерфејс

DEN 69.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
10cm
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
U2-012
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
USB Кабли

Слични производи во категоријата..