• Обновено
Mokungit 10Pcs WS2811 APA106 P9823 F5 5mm F8 8мм Круг RGB LED чипсет Полна боја LED Чип 5V Пакет
zoom_in

Mokungit 10Pcs WS2811 APA106 P9823 F5 5mm F8 8мм Круг RGB LED чипсет Полна боја LED Чип 5V Пакет

DEN 95.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
WS2811 5mm, WS2811 8мм, P9823 5mm, P9823 8мм, APA106 5mm, APA106 8мм
Wattage:
10Pcs
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
Полна Боја

Слични производи во категоријата..