• Обновено
TVG Бренд машки Часовник Мода Сина Бинарни LED Покажувачот се Види од не ' Рѓосувачки Челик 30 Водоотпорен Часовници Часа За Мажи Hommes
zoom_in

TVG Бренд машки Часовник Мода Сина Бинарни LED Покажувачот се Види од не ' Рѓосувачки Челик 30 Водоотпорен Часовници

DEN 599.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Бренд Име:
TVG
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен на вода,Заврши Календарот,LED дисплеј
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
8.8 mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Бендот Должина:
25cm
Број На Модел На:
X6
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Рачни часовници
Спорт Тип:
Качување
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слични производи во категоријата..