• Обновено
Топла Продажба 200pcs/многу Светло Сина Organza Кеси 13x18cm Свадба Декорација Бонбони Накит Подароци Пакување Кеси Симпатична Подарок Торба Пошта
zoom_in

Топла Продажба 200pcs/многу Светло Сина Organza Кеси 13x18cm Свадба Декорација Бонбони Накит Подароци Пакување Кеси

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Повод:
Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Број на Компјутери:
200pcs
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
13x18cm Organza Подарок Торба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
13x18cm
боја:
Небото Сина боја
Материјал:
Organza (Tull)
Користат за:
Накит За Подарок Бонбони Козметички Чај Играчки Пакување Екран Зачувување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
Свадба Партија Корист Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали

Слични производи во категоријата..