• Обновено
15x20cm Deep Blue Накит Пакет Со Логото Drawstring Накит Кеси Мали Drawstring Пошта Organza Кеси 200pcs/многу
zoom_in

15x20cm Deep Blue Накит Пакет Со Логото Drawstring Накит Кеси Мали Drawstring Пошта Organza Кеси 200pcs/многу

DEN 533.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Повод:
Роденден,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Број на Компјутери:
200pcs
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
15x20cm Organza Подарок Торба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
15x20cm (5.9x7.87)
боја:
Длабоко Сина Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Бонбони Козметички Бутик Играчки Пакување Екран Зачувување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas де organza)
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
Свадба Партија Корист Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали

Слични производи во категоријата..