• Обновено
Бесплатен превозот Врвен стандард за квалитет ER16 collet сет од 11 парчиња од 1 mm 10 mm за CNC мелничката струг алатка и вретено мотор
zoom_in

Бесплатен превозот Врвен стандард за квалитет ER16 collet сет од 11 парчиња од 1 mm 10 mm за CNC мелничката струг

DEN 557.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
VENSTPOW
Тип На Објект:
Механички Кит/Хардвер Делови

Слични производи во категоријата..