• Обновено
Анти-статички Пинцети Одржување Алатки ESD10-15 Отпорен на Корозија 6Pcs Накит Алатка #Y207E# Топла Продажба
zoom_in

Анти-статички Пинцети Одржување Алатки ESD10-15 Отпорен на Корозија 6Pcs Накит Алатка Y207E Топла Продажба

DEN 83.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Type
Број На Модел На:
D6935
Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Бренд Име:
YAS

Слични производи во категоријата..