• Обновено
контролор клима уред клима уред далечински управувач погоден за PANASONIC националните A75C2147 A75C2151 A75C8252 A75C2151
zoom_in

контролор клима уред клима уред далечински управувач погоден за PANASONIC националните A75C2147 A75C2151 A75C8252

DEN 57.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
sx4a
Употреба:
клима уред
Пакет:
No
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Фреквенција:
ir

Слични производи во категоријата..