• Обновено
Клима уред клима уред далечински управувач погоден за Fujitsu AR-JW27 AR-JW17 Ar-jw1 Ar-jw13 Ar-jw28 Ar-jw31
zoom_in

Клима уред клима уред далечински управувач погоден за Fujitsu AR-JW27 AR-JW17 Ar-jw1 Ar-jw13 Ar-jw28 Ar-jw31

DEN 42.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
JW27
Употреба:
клима уред
Пакет:
No
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Фреквенција:
ir

Слични производи во категоријата..