• Обновено
12V АВТО АЛТЕРНАТОР ЗА HOLDEN 92057133 BXH1250
zoom_in

12V АВТО АЛТЕРНАТОР ЗА HOLDEN 92057133 BXH1250

DEN 3120.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Тежина:
6.5kg
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Осветленост Дел Број:
92057133 BXH1250
Објектот Должина:
24
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Другиот Дел Број:
92057133 BXH1250
Производителот Дел Број:
92057133 BXH1250
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
120

Слични производи во категоријата..