• Обновено
НИ Г форма Барут dipenser/ D тип на пиво барут адаптер
zoom_in

НИ Г форма Барут dipenser/ D тип на пиво барут адаптер

DEN 641.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D505
Метал Тип:
Дувачкиот
Бар Додатоци Тип:
ПИВО фармацевт
Име:
пиво спојка / пиво фармацевт; барут адаптер
систем:
D систем
Материјал:
целосно нерѓосувачки челик
Конектор големина:
8мм

Слични производи во категоријата..