• Обновено
За DIY FPV Летало Како ZMR250 Q250 Мини Вонземјани Преку Целосна Карбонски Влакна 250mm 250 РК Quadcopter Рамка за Полнење Unassembled F09205
zoom_in

За DIY FPV Летало Како ZMR250 Q250 Мини Вонземјани Преку Целосна Карбонски Влакна 250mm 250 РК Quadcopter Рамка за

DEN 562.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
jmt
Алатка Материјали:
Кит класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
Q250
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Карбонски Влакна

Слични производи во категоријата..