• Обновено
Трговија на големо 110V 220V 40W ПРЕДВОДЕНА од Уличните светилки Отворен простор IP65 Градина Светла CE, RoHS се Применуваат Патот Улица Парк Плаза Заедница 12Pcs/многу
zoom_in

Трговија на големо 110V 220V 40W ПРЕДВОДЕНА од Уличните светилки Отворен простор IP65 Градина Светла CE, RoHS се Применуваат

DEN 6936.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
40W
Тип На Објект:
Уличните Светилки
Бренд Име:
LC
Карактеристики:
Патот осветлување
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Индустриски
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Заврши:
Бранеа Никел
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
LC-STL-50-40W
is_customized:
Yes
Зрак Агол:
60°+120°
Прозрачна Флукс:
4000LM
LED КОЛИЧИНА:
40pcs
се применуваат:
Патот Улица Парк Плаза Заедница
Wattage:
40W

Слични производи во категоријата..