• Обновено
MD-214R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Анти-отстраните функција
zoom_in

MD-214R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Анти-отстраните функција

DEN 749.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Златна Безбедност
Број На Модел На:
MD-214R
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Фреквенција:
433Mhz
Алармот Во Режим:
Звук и Flash
Звук На Алармот:
100DB
Напојува со:
Изградена во батерија или адаптер
Анти-отстраните функција:
Yes
боја:
црвена и бела боја

Слични производи во категоријата..