• Обновено
AVC DA08038B12H P400 Серверот Плоштадот Фан DC 12V 0.85 НА 80x80x38mm 4 жица
zoom_in

AVC DA08038B12H P400 Серверот Плоштадот Фан DC 12V 0.85 НА 80x80x38mm 4 жица

DEN 546.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
AVC
Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
DA08038B12H P400
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Големина:
80X80X38mm

Слични производи во категоријата..