• Обновено
ПВЦ Цевка Печатач Жица Означување Машина L-МАРК Кабел ID Печатач + Поврзете КОМПЈУТЕР Електронски Букви Машина LK-320P
zoom_in

ПВЦ Цевка Печатач Жица Означување Машина L-МАРК Кабел ID Печатач + Поврзете КОМПЈУТЕР Електронски Букви Машина LK-320P

DEN 8069.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
LK-320P
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Тип:
L-МАРК Кабел id Печатач
Примена:
L-МАРК Кабел id Печатач
Димензии(L*W*H):
265*198*90mm
Употреба:
цевка печатач
Плоча Тип:
Flatbed Печатач
Тежина:
2KG
моќност:
DC 12V 2A 15W
Внесување знаци:
Англиски, броеви, симболи
врска:
USB компјутерска конекција
Примена:
Електрични Алатка во Собата, L-МАРК Кабел id Печатач
Број на Парчиња:
1

Слични производи во категоријата..