• Обновено
100Pcs 6x9cm Браун Kraft Хартија Earring Картички, Накит Ѓердан Екранот Пакување Картички Корист Означување Облека Цени Етикета Ознаки
zoom_in

100Pcs 6x9cm Браун Kraft Хартија Earring Картички, Накит Ѓердан Екранот Пакување Картички Корист Означување Облека

DEN 277.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Накит Картичка Обетки Картичка Ѓердан Картичка
Бренд Име:
MISSDEAR
Број На Модел На:
Накит Пакување Ознака 015
Објектот Дијаметар:
8cm
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Тежина:
2g
Големина на:
6x9cm
боја:
Браун
Материјал:
Хартија
ОДГОВАРА ЗА:
Уво Studs Ѓердан Екранот Картичка Висат Цена Тагови
is_customized:
Yes (Can Customize Logo With Large Quality)
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
правоаголна форма
Картичка Стил:
Накит Картичка Ѓердан Картичка Earring Картички

Слични производи во категоријата..