• Обновено
Топла Продажба на 2 ПАРЧИЊА/Многу T15 W16W 15 SMD Бела LED 5050 КОЧАН Висока Моќност Автомобил Авто Обратно Паркинг Светла светилки drl Сијалица DC12V
zoom_in

Топла Продажба на 2 ПАРЧИЊА/Многу T15 W16W 15 SMD Бела LED 5050 КОЧАН Висока Моќност Автомобил Авто Обратно Паркинг

DEN 73.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T15
Бренд Име:
YCCPAUTO
Тип На Објект:
Обратна Светла
Објектот Тежина:
0.1kg
Wattage:
7W
Име На Модел:
T15 5050 15SMD
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
300lm
Напон:
12V
Wattage:
7W
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Тип На Објект:
Обратна Светла
Лер Зрак Тип:
КОЧАН
Извор На Светлина:
LED
Година:
2017
Lumens:
300

Слични производи во категоријата..